21 Eylül 2017 Perşembe

CREATORKendi yaşamının creator'ı ol! Bedeninle ve sonsuz özünle bağlantıda, anın sonsuzluk zamanında yaşa. Kendi özbenlik alanını yarattıkça, yaşadıkların ve oluşturdukların buna göre gerçeklik kazanacak. Efendi sensin, yarat rüyalarını, yarat hayatını. Bedeninden başla, dinle her şeyi, duy, kokla… tüm alıcılarınla özbenliğinle bağlantıda yaşa. Yönetmen sensin, hayatına giren çıkan her şeyi sen seçiyorsun. Senin yaratımın bu. Yaratımını dönüştürebilme gücüne sahipsin.
Kendinle bağlantıyı koparma, kapsama alanının dışına çıkma. Çıktığın an ‘fastfood’ gıdalar gibi ‘fastlife’ yaşam seni içine çeker ve kendini nerede bıraktığını unutursun, kaybolursun. ‘Fastlife’ seni yaşar.
Oysa ki bu hayata kendi ‘selflife’ını yaşamak için geldin. Onunla BİR ve Bütün, TAM ve KUSURSUZ olan yaşamını, tıpkı dağlar, taşlar, ağaçlar, kuşlar, böcekler …gibi. Tek fark senin düşünüyor olmandı. Düşünceni ‘selfconnection’ dan kopararak, kurgusal ‘fast’ bir ‘life’ yarattın. Kapsama alanından çıktığın için başına geldi bunlar. Şimdi alıcılarının ve vericilerinin farkında, bilincinde, idrakında, sonsuz kaynakla(kaynağınla) bağlantıya geç.
Her daim sen olan sonsuz enerji kapsamında. Dönüştür tüm yaşamı istediğin gibi. Bu güç, bu kudret sana verildi. Hatırla ve sahip çık.

Şükürler olsun…^^

18-08-2017
18.35
(Kundalini meditasyonu sonrası)

Karakaya1 yorum:

  1. Isigim olacaksin, oldun. Olmaya geldigimiz bu handa iyi ki varsin...����

    YanıtlaSil